W dobie rozwoju nowoczesnych technologii oraz komunikacji język angielski stał się powszechnym językiem w wielu dziedzinach takich jak biznes, informatyka, kultura. Dzięki rozwojowi internetu możemy kontaktować się z ludźmi z całego świata i najłatwiej nam będzie prowadzić rozmowę w języku międzynarodowym, jakim jest język angielski. Jak widzimy, znajomość angielskiego jest podstawową i ważną umiejętnością w dzisiejszych czasach, dlatego też już małe dzieci uczą się angielskich słówek i piosenek w przedszkolach.

Jednak, aby pogłębić i przyspieszyć naukę tego języka, mamy do wyboru wiele różnych możliwości. Na rynku księgarskim dostępnych jest wiele samouczków od poziomu podstawowego do zaawansowanego, do których dodatkowo dołączono płytę cd z angielskimi nagraniami. Możemy również zakupić fiszki do nauki języka obcego, które dzięki małemu formatowi umożliwią nam zapamiętywanie słówek podczas jazdy autobusem czy czekania w poczekalni. W ten sposób możemy na bieżąco powtarzać przydatne zwroty.

Kolejnym sposobem nauki języka jest skorzystanie z kursu w szkole językowej. Kursy są tak skonstruowane, że będziemy systematycznie podwyższać swoje umiejętności. Dostępne są poziomy podstawowe od A1, A2 do zaawansowanych C1, C2. Jeżeli jesteśmy już w trakcie nauki języka, to nie musimy zaczynać od poziomu podstawowego. Po napisaniu testu językowego, zostaniemy przypisani do odpowiedniej grupy, np. średnio zaawansowanego B2. Nauka języka obcego w takiej szkole przebiega w przyjemnej atmosferze, ponieważ  lektorzy swoją pracę traktują jako pasję oraz znają wiele skutecznych metod nauczania. Dodatkowo zajęcia są prowadzone w małych grupach około 10-osobowych, co sprzyja rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w obcym języku. Zajęcia odbywają się w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wieczornych, a także w sobotę, dlatego też możemy wybrać dogodny termin lekcji dostosowany do naszych aktywności. Nauka każdego języka obcego ma wiele zalet, ponieważ jest to forma spędzania wolnego czasu w pożyteczny sposób, a także dzięki niej możemy podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.