pony-194950_640Książka zawiera bardzo ciekawe i zabawne opowieści o zwierzątkach. Historii jest, aż 52 czyli oficjalnie wypada, że starczy ich na cały rok jeśli będziemy czytać jedną w tygodniu.

Opowieści są pisane bardzo prostym językiem, dzięki czemu dziecko nie ma problemów ze zrozumieniem tekstu. Pomimo, iż język jest prosty to posiada w sobie bardzo dużo finezji. Wszystkie historie przestawione są tak, aby nasze dziecko mogło dostrzec w nich swoje codzienne radości, marzenia, a także troski. Dzięki tej książce kłopoty naszych pociech nie wydają im się już takie duże, natomiast radość staje się zdecydowanie większa. Dodatkowo książka pokazuje w umiejętny sposób, że warto mieć marzenia i doprowadzać do ich spełnienia. Opowieści są różnej długości, jednak pomimo tego wszystkie bardzo interesujące. Młody czytelnik sam może decydować co danego dnia będzie czytać. Opowieści są bardzo zabawne przez co przy czytaniu będzie na pewno pojawiać się dużo śmiechu i uśmiechu. Przestawione zwierzęta są bardzo ciekawe i piękne. Książka posiada duże i piękne ilustracje co wyostrza w dużym stopniu wyobraźnie dziecka, jak również obrazki zachęcają do dalszego czytania. Opowieści są pełne przygód i humoru, które z fascynacją i rozbawieniem przeczyta każde dziecko, a można przypuszczać, że również jego rodzice.

Czytałam tą książce mojemu dziecku i zapewniam, że spędziłam przy tym cudownie czas ze swoją córeczką. Książka jest naprawdę rewelacyjna. Zdecydowanie polecam gorąco !!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.