sto-bajek-b-iext6155348Sto bajek Jan Brzechwa Książka jest jednym z największych arcydzieł literatury dziecięcej.  Nie ma osoby, która by nie znała tych bajek.

Miło czytając dziecku powrócić do wspomnień ze swoich dziecięcych lat, gwarantując tym samym dziecku te same wspomnienia w przyszłości. Pomimo, iż każdy z nas przeczytał nie jedną bajkę w swoim życiu to te, które zostały napisane przez Jana Brzechwe zdecydowanie zajmują pierwsze miejsce. Ta książka dostępna jest w kilku wydaniach i każde z nich wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Sto bajek Jana Brzechwy jak dla mnie jest najlepszą i najpiękniejszą bajką ze wszystkich, które trafiły w moje ręce. Warto, aby każdy rodzic przeczytał je swojemu dziecku, ponieważ mogą wiele nauczyć, jak również w wspaniały sposób umilić dziecku czas. Książki posiadają bardzo subtelne ilustracje, które potrafią nie jeden raz doprowadzić do śmiechu zarówno młodszego jak i starszego czytelnika. Oczywiście nie w cała książka jest wypełniona ilustracjami, jednak to wcale nie powoduje, że jest nieciekawa. Wręcz przeciwnie rozbudza wyobraźnię czytelnika.

Z całego serca polecam tą książkę dla wszystkich maluchów. Zapewniam, że dzieci, jak również ich rodzice przy tej literaturze będą się świetnie bawić. Naprawdę warto przeczytać tą książkę !!! Gorąco polecam !!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.