Książka 101 dalmatyńczyków jest piękna i zachwycająca dla najmłodszych, jak również starszych czytelników. Rodzice na pewno w swoich latach młodości czytali tą wspaniałą opowieść i mają do niej duży sentyment.

Opowiada o psie rasy dalmatyńczyk, który mieszkał ze swoim panem w Londynie. Główny bohater nazywa się Pongo. Jest biały, a jego sierść pokryta jest czarnymi cętkami. Wygląda prześlicznie. Jego właściciel jest kompozytorem. Pongo wraz ze swoim panem wiodą dość nudy żywot kawalerski, aż do pewnego wyjątkowego dnia. Zdradzę tylko, że będą oni mieli okazję przeżyć wiele ciekawych przygód. Każdy maluch powinien przeczytać tą wspaniałą książkę. Można się z niej wiele nauczyć o miłości, przyjaźni, jak również w dużym stopniu podkreśla jak to warto być dobrą osobą, ponieważ wtedy można zdecydowanie więcej osiągnąć. Książka zawiera wiele pięknych ilustracji przestawiających Pongo i jego właściciela, jak również ilustracje innych postaci, które pojawią się w książce, a o których nie będą wspominać, aby nie zdradzać co się wydarzy. Tekst jest pisany prostym i zabawnym językiem co tez w dużym stopniu zachęci dzieci do tej literatury. Rodzice czytając z dzieckiem tą książkę również będą zadowoleni i z miłą chęcią przypomną sobie tą wspaniałą opowieść tak dobrze większości z nas znaną.

Książka jest rewelacyjna i będzie doskonałym prezentem dla naszych kochanych pociech. Wieczory, dzięki tej książce będą zdecydowanie bardziej urozmaicone. Warto zakupić !!! Gorąco polecam i zapewniam wspaniałą zabawę przy jej czytaniu !!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.