Ta książka jest bardzo wyjątkowa i warta przeczytania zarówno dla młodych jak i starszych czytelników. Będą mieli oni możliwość znaleźć w niej, aż 100 historii Biblijnych.

Te historie zostały wybrane specjalnie tak, aby zaciekawić dzieci. Dzięki tej książce dziecko będzie mieć możliwość przybliżenia sobie świata Boga. Dodatkowo historię zawarte w książce nauczają najmłodszych, poprzez pokazywanie pozytywnych wartości, jak również już od najmłodszych lat pozwoli to zakorzenić wiarę w dziecku. Rodzic czytając książkę również będzie miał możliwość przypomnienia sobie tych niesamowitych historii oraz miło spędzi czas ze swoim maluchem. Historie Biblijne są ilustrowane w bardzo pozytywny sposób. Przedstawiają wyraźnie postacie i historie na tyle, aby jeszcze rozbudzić wyobraźnię najmłodszego czytelnika. Dzięki temu w dużym stopniu zaciekawiają dzieci. Książka ta doskonale wprowadzi młodego czytelnika w świat Biblii. Będzie też doskonałym wstępem przed późniejszym głębszym jej poznaniem. Warto przedstawić świat Biblii swojemu dziecku, aby już od najmłodszych go poznał. W biblioteczce każdego małego czytelnika powinna znaleźć się ta książka. Szczególnie w sytuacji, gdy rodzice chcą, aby ich dziecko wiele się nauczyło, co na pewno w przyszłości wpłynie na ich zachowanie.

Rodzice jeśli zdecydują się na zakup tej książki na pewno nie będą żałować. Zdecydowanie polecam !!! Idealna literatura dla najmłodszych !!!

468
[instagram-feed]