Ta książka jest bardzo wyjątkowa i warta przeczytania zarówno dla młodych jak i starszych czytelników. Będą mieli oni możliwość znaleźć w niej, aż 100 historii Biblijnych.

Te historie zostały wybrane specjalnie tak, aby zaciekawić dzieci. Dzięki tej książce dziecko będzie mieć możliwość przybliżenia sobie świata Boga. Dodatkowo historię zawarte w książce nauczają najmłodszych, poprzez pokazywanie pozytywnych wartości, jak również już od najmłodszych lat pozwoli to zakorzenić wiarę w dziecku. Rodzic czytając książkę również będzie miał możliwość przypomnienia sobie tych niesamowitych historii oraz miło spędzi czas ze swoim maluchem. Historie Biblijne są ilustrowane w bardzo pozytywny sposób. Przedstawiają wyraźnie postacie i historie na tyle, aby jeszcze rozbudzić wyobraźnię najmłodszego czytelnika. Dzięki temu w dużym stopniu zaciekawiają dzieci. Książka ta doskonale wprowadzi młodego czytelnika w świat Biblii. Będzie też doskonałym wstępem przed późniejszym głębszym jej poznaniem. Warto przedstawić świat Biblii swojemu dziecku, aby już od najmłodszych go poznał. W biblioteczce każdego małego czytelnika powinna znaleźć się ta książka. Szczególnie w sytuacji, gdy rodzice chcą, aby ich dziecko wiele się nauczyło, co na pewno w przyszłości wpłynie na ich zachowanie.

Rodzice jeśli zdecydują się na zakup tej książki na pewno nie będą żałować. Zdecydowanie polecam !!! Idealna literatura dla najmłodszych !!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.