Książka ta jest rewelacyjna w szczególności dla chłopców, którzy uwielbiają samoloty. Zamieszczono w niej aż 100 kolorowych arkuszy, które można wyrywać.

Z tych arkuszy mamy możliwość stworzenia czterech różnych i ciekawych modeli papierowych samolotów. Książka posiada w sobie instrukcje, która jest pisana bardzo prostym językiem. Dodatkowo dziecko może skorzystać z zamieszczonych porad. Maluch, dzięki odrobinie zręczności będzie miał możliwość dobrze opanować sztukę składania modeli samolotów. Motele są tak dobrze skonstruowane, że muszą leżeć tylko na półce jako ozdoba, lecz również można puszczać je w powietrze. Oczywiście w książce została zamieszczona metoda, jak wprowadzić te modele samolotów w ruch. Z tak wielu arkuszy można stworzyć niesamowitą flotę lotniczą, w której będą bombowce, myśliwce, wehikuły czasu, jak również samoloty szpiegowskie. Dziecko spędzi miło czas przy tworzeniu modeli co w dużym stopniu rozwinie ich zręczność. Dodatkowo modele samolotów po stworzeniu zapewnią mu zabawę na wiele wieczorów. Książka jest idealna dla małych i trochę średnich pasjonatów papierowymi samolotami. Rodzice uczestnicząc w tworzeniu samolotów wraz ze swoim dzieckiem również spędzą miło czas, zachwycając się przy tym tymi wspaniałymi modelami.

Podsumowując książka gwarantuje rodzicom i dzieciom wspaniała zabawę nie tylko w domu, lecz również na świeżym powietrzu. Naprawdę warto zrobić dziecku taki prezent. Zapewniam, że będzie zadowolone. Polecam !!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.